داستان و رماندسته‌بندی نشدهشعرفرهنگ و ادبياتكتاب و کتابخوانی

اسماعیل آذر: مدیران جدید صداوسیما هیچ‌کس را باور ندارند

همیشه آماده هستم و اگر مدیران صدا و سیما از بنده بخواهند حتما مجدداً برنامه مشاعره را از تلویزیون از سر می‌گیریم.

به گزارش گروه فرهنگ و ادبیات خبرگزاری آرتیسفر امیر اسماعیل آذر شاعر و استاد دانشگاه و مجری برنامه‌ مشاعره درباره تولید سری جدید این برنامه به خبرنگار ما گفت: سری جدید برنامه مشاعره با کمک کانون پرورش فکری تولید می‌شود.

آذر افزود: برنامه مشاعره پس از کنار گذاشته‌شدن توسط صداوسیما، قرار است با کمک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تولید شود. در صورتی که شرایط مهیا نباشد نیز آن را به صورت مجازی پخش می‌کنیم و نمی‌گذاریم زبان فارسی نزد مردم کمرنگ شود و حلاوتش را ‌از دست بدهد.

مجری برنامه مشاعره ادامه داد: مدیران جدید صداو سیما از تیم برنامه مشاعره و همچنین بنده برای تولید برنامه دعوت نکردند. هرچند بنده پیشنهاد کردم که این تنها برنامه ادبی صداوسیماست اما ظاهرا صلاح بر این بود که کسی از تیم‌های گذشته در برنامه‌های فعلی صداوسیما حضور نداشته باشد و ما به اندیشه‌ها کمال احترام را می‌گذاریم.

وی افزود: درحال حاضر در حال تولید این برنامه به کمک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هستیم و اگر جایی را پیدا نکنیم تنها جایی که می‌توان کار را پیش برد فضای مجازی است.

377291350_3

اسماعیل آذر پیش‌تر در پاسخ به عدم از سرگیری تولید برنامه مشاعره اظهار کرده بود: برای اینکه مدیران جدید هیچ‌کس را باور ندارند و برای ما این برنامه تمام شد.

وی گفته بود: بنده برای فرهنگم و زبان فارسی همیشه آماده هستم و اگر مدیران صدا و سیما از بنده بخواهند حتما مجدداً برنامه مشاعره را از شبکه تلویزیونی از سر می‌گیریم.

آذر در این باره با اشاره به اهمیت زبان فارسی تاکید کرده بود: مدیران جدید صدا و سیما ما را جواب کردند و کسی در این زمینه با ما صحبت نمی‌کند.

برنامه مشاعره با تهیه کنندگی امیرحسین آذر و مجری‌گری امیراسماعیل آذر چندین سال بود که از شبکه آموزش سیما پخش می شد و طرفداران زیادی داشت که متأسفانه مدتی است که دیگر این برنامه جایی در کنداکتور شبکه آموزش ندارد

منبع: ایرنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا