فرهنگ و ادبيات

بازیگر رابین هود به شبکه نمایش می‌آید

در هفته پیش رو شبکه نمایش به مرور آثار کوین کاستنر خواهد پرداخت. برنامه نمایش آثار این شبکه در هفته پیش رو عبارتند از:

ساعت ۱۳:

فیلم و تله فیلم های ایرانی که شبکه نمایش از شنبه ۱۴ تا ۲۰ اسفند ماه پخش خواهد کرد، عبارتند از: «بهشت موازی»، «جاسم به جبهه می رود»، « خاطره گمشده »، «خونه پا»، «سفر خوش»، «تهران دربست» و «سرب».

ساعت ۱۹:

فیلم های منتخب خانوادگی که بخش ثابت ساعت ۱۹ شبکه نمایش است، در هفته پیش رو به ترتیب شامل این فیلم ها خواهد بود: «مینوس»، «قندون جهیزیه»، «معراجی ها»، «برو راهتو برو»، «هرگز دیر نیست»، «دریاسالار» و «ماجراجویان جزیره».

ساعت ۲۱:

کوین کاستنر بازیگر سرشناس سینما متولد ۱۹۵۵ است. او در کودکی بخاطر شغل پدرش که یک برقکار بود، همواره در حال مسافرت و تغییر محل زندگی بود. همین مسائله باعث شد تا در جوانی، او حرفه و شغل خاصی را برای آینده خود در نظر نداشته باشد. بازیگری به عنوان یکی از علایق او بخشی از زندگی اش را به خود اختصاص داده بود تا زمانی که به صورت اتفاقی در پرواز مکزیک با ریچارد برتون ملاقات کرد. برتون در این سفر به او گفت اگر به بازیگری علاقه دارد باید به صورت تمام وقت به این کار بپردازد. طی این اتفاق کاستنر تمام تلاشش را برای حضور در سینما کرد و با وجود اینکه نزدیک شش سال موفق به دریافت نقشی نشد اما تاثیری در اراده او نداشت و در نهایت موفق شد. کاستنر برای فیلم «رقصنده با گرگ»، موفق به دریافت ۲ جایزه اسکار برای بهترین فیلم و بهترین کارگردانی شده است. فیلم های منتخب این بازیگر که هفته آینده از شبکه نمایش پخش خواهد شد، شامل این آثار خواهد بود: «دنیای کامل»، «مک فارلند»، «جی اف کی»، «رقصنده با گرگ»، «رابین هود»، «رهایش کن» و «آخرین مهلت».

ساعت ۲۳:

فیلم های ساعت ۲۳ شبکه نمایش شامل «شینوبی»، « قصر رویایی»، «زیر بام های شهر»، «مجرم»، «فانوس بانان»، «مکانیک ۲» و«شاه لیر» هستند.

ساعت ۱ بامداد:

منتخب فیلم های کلاسیک این هفته شبکه نمایش نیز به ترتیب روز پخش «گوزن جوان»، «تخت خواب سحرآمیز»، «گاو بازها»، «کلانتر و گمشده فضایی»، «مرد خشمگین»، «رودخانه وحشی» و «کونگ فو کار زبل» هستند. آرتسیفر فرهنگی هنری رادیو تلویزیون

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا