صدا و سیما

برنامه‌های پربیننده شما و ایران کالا در قاب شبکه‌های پرمخاطب

در راستاى هم افزایى و استفاده بهینه از منابع رسانه ملى، زمان پخش برنامه‌های پربیننده شبکه ایران کالا از شبکه‌های سیما بدین ترتیب است:

«پیشران» از هفته آینده، یکشنبه‌ها و سه شنبه ها، حوالی ساعت ٩:٤٥ و «ساز دهنی» از هفته آینده، چهارشنبه‌ها حوالی ساعت ۱۵:۱۶ دقیقه از شبکه یک سیما و برنامه «چشم انداز» بعد از دهه اول محرم، شنبه تا چهارشنبه، ساعت ۱۶ از شبکه چهار سیما پخش مى شود.

برنامه هاى «نبض کشاورزی» روز‌های چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه ساعت ۱۴ از شبکه آموزش و برنامه «دونبش» با ساختاری جدید بعد از ماه صفر، از شبکه نسیم روى آنتن مى رود.

همچنین زمان پخش برنامه‌های شاخص شبکه شما از شبکه‌های سیما به ترتیب زیر خواهد بود:برنامه‌های زنده «صبحگاهی استان‌ها» از دهم مرداد، هر روز از یک استان کشور در برنامه «صبح بخیر ایران» شبکه یک سیما روى آنتن مى رود.برنامه «هفت ترانه» هر روز ساعت ۱۹ از شبکه نسیم پخش مى شود. این برنامه در نیمه نخست محرم با عنوان «۷ آوا» میهمان خانه‌های مخاطبان است.

مستند «حیات وحش» و مستند «فرهنگی استان ها» از ۷ مرداد، هر روز به ترتیب ساعت ۱۲:۳۰ و ساعت ۸ از شبکه مستند پخش مى شود.

شایان گفتن است، این عناوین برنامه ها، بر اساس نظرسنجی مرکز تحقیقات صداوسیما جزو برنامه‌های پربیننده این دو شبکه بوده است. آرتسیفر فرهنگی هنری رادیو تلویزیون

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا