صدا و سیما

برنامه «صباگو» با محوریت صداهای مردمی به پخش کتاب‌ گویا می‌پردازد

مرحله دوم آزمون تست صدا با هدف کشف استعداد‌های گویندگی در ساختمان شهدای رادیو در حال برگزاری است و قرار است از تولیدات شرکت‌کنندگان در قالب برنامه صباگو استفاده شود.

بنا به دستور علی بخشی زاده، معاون صدا و حمیدرضا افتخاری، مدیر شبکه رادیویی صبا از ۲۵ اردیبهشت آزمون تست صدا در نمایشگاه بین‌المللی کتاب از شرکت‌کنندگان گرفته شد که بر این اساس ۷۳ نفر وارد مرحله دوم این چالش شدند.

حمیدرضا افتخاری، مدیر شبکه رادیو صبا گفت: برنامه صباگو شروع کار خود را با چالش گویندگی مردمی آغاز کرده است. بنابراین، صدا‌های شرکت‌کنندگان در این مرحله از گویندگی ضبط و تدوین شده تا در شبکه رادیویی صبا پخش شود.

در این مرحله هر کدام از شرکت‌کنندگان با حضور در استودیو به اجرا و گویندگی می‌پردازند. از داوران حاضر در استودیو هم مهبد قناعت پیشه، لاله جلال آبادی و فریبا باقری هستند که بعد از اجرای شرکت‌کنندگان نکاتی را بابت تقویت صدا، تقویت لحن، اجرا و گویندگی به شرکت‌کنندگان یاد‌آور می‌شوند.

به گفته مدیر شبکه رادیو صبا، در هر مرحله از تست گویندگی، تولیداتی را برای رادیو صبا درنظر می‌گیریم و در این دوره می‌خواهیم برای تولید کتاب گویا اقدام کنیم. آرتسیفر فرهنگی هنری رادیو تلویزیون

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا