فرهنگ و ادبيات

برگزیدگان سومین دوره آموزش تلاوت غیرحضوری معرفی شدند

در سومین دوره آموزش غیر حضوری شورای عالی قرآن که با هدف رشد و پیشرفت فنی تلاوت قاریان برگزیده در طرح ارزیابی و به منظور موفقیتشان در مقاطع و درجات بالاتر اجرا شد، ۷۷ نفر از قاریان غیر تهرانی دارنده گواهی‌نامه تخصصی در درجات سه و چهار، در پنج گروه مجزا در محضر اساتید ممتاز به صورت مجازی بهره‌مند شدند.

براساس این گزارش، جلسات آموزشی یک نوبت در ماه برگزار می‌شود. در یک نوبت به صورت ارتباط برخط و تصویری و در نوبت بعدی به صورت ارسال فایل و دریافت نکات اساتید انجام می‌شود و در پایان ماه قاریانی که بهترین عملکرد را در هر کدام از گروه‌های پنج­گانه داشته باشند، تعیین و معرفی می‌شوند. در این دوره، رضا محمدپور، نصرت‌الله حسینی، علی قاسم آبادی، حسن مختاری و علی اکبر کاظمی به عنوان مدرس مشارکت دارند.

برگزیدگان سومین دوره آمورش غیرحضوری شورای عالی قرآن در بهمن و اسفند‌ ۱۴۰۰ به شرح ذیل است:

سعید رحیمی از قم، علی آویشی از خراسان رضوی، مهدی صلاحی و محمد حبیب‌زاده از اردبیل، وحید کرمی از لرستان، سیدسجاد اشرفی از مازندران، برگزیدگان بهمن‌ماه و حمزه عوده‌زاده از خوزستان، رضوان راحلی سرقین، مهدی صلاحی و پویا محرابیان از اردبیل، علی شکفته از خراسان شمالی و محمدحسین فراهانی از قم. آرتسیفر فرهنگی هنری قرآن و عترت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا