تئاترسينما و تئاتر

تئاتری‌ها تا اطلاع ثانویه به صحنه نمی‌آیند

به دنبال اطلاع رسانی صورت گرفته درباره از سرگیری اجراهای عمومی مجموعه تئاتر شهر در ساعات آغازین دوشنبه چهارم مهر ماه،  روابط عمومی این مجموعه «شامگاه روز دوشنبه چهارم مهر ماه» اطلاعیه جدیدی را منتشر کرد.

در این اطلاعیه آمده است:

ضمن قدردانی از تمامی گروه های نمایشی مستقر در تئاتر شهر که طی  روزهای گذشته آثار نمایشی خود را در تالارهای مختلف مجموعه روی صحنه برده اند  به اطلاع می رسانیم، بر اساس آنچه در خبر صبح روز دوشنبه چهارم مهرماه به رسانه ها ارسال شد، بنا براین بود که اجرای عمومی آثار نمایشی در تالارهای اصلی، چهارسو، سایه ، قشقایی و کارگاه نمایش تئاتر شهر از روز چهارشنبه ششم مهر ماه پیش روی مخاطبان قرار گیرند.

بر اساس تازه ترین تصمیمات اتخاذ شده در شامگاه روز دوشنبه چهارم مهرماه ، آثار نمایشی یاد شده به منظور ایجاد فضای مناسب تر و همچنین رعایت حداکثری سلامت و امنیت تماشاگران و هنرمندان ارجمند، تا اطلاع ثانوی به صحنه نخواهند رفت.

مدیریت و کارکنان مجموعه تئاتر شهر ضمن پوزش و قدردانی از حسن توجه و صبوری یکایک هنرمندان و تماشاگران ارجمند  در اطلاعیه های بعدی تاریخ و زمان دقیق اجرای آثار نمایشی این مجموعه را از طریق روابط عمومی اطلاع رسانی خواهد کرد. آرتسیفر فرهنگی هنری سینما و تئاتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا