سینما

تلویزیون و تلوبیون دو رسانه مکمل هستند/ رسانه ملی را محدود به مرز‌های ایران نمی‌دانیم

پیمان جبلی رئیس رسانه ملی، تلویزیون را مهم‌ترین دستگاه تولیدکننده محتوای سالم می داند. او در مراسم رونمایی از سرویس‌های جدید منظومه رسانه‌ای تلوبیون‌ گفت: با شکل‌گیری تلوبیون و مسیر تحولی آن به عنوان رسانه‌ای واقعی در فضای مجازی، شاهد عبور تلویزیون از مرز‌های برودکست و گسترش در فضای برودبند هستیم.

به گفته او، رابطه میان تلویزیون و تلوبیون صرفاً همکاری رسانه‌ای نیست بلکه این دو، دو رسانه مکمل هستند و نسبت به یکدیگر، هم‌افزایی دارند.

به نظر می رسد تلوبیون یکی از بستر‌های رسانه ملی در دوره تحول است. زیرساختی که شعار هویت محوری و عدالت گستری در رسانه ملی و دسترسی دهک‌های پایین جامعه به محتوا را ممکن می‌کند.

جبلی که رسانه ملی را محدود به مرز‌های ایران نمی‌داند و آن را رسانه‌ای بین‌المللی معرفی می کند، تاکید کرد که باید به حداقل ۵ میلیون کاربر و مخاطب در بخش‌های خبری رسانه ملی برسیم.

پخش زنده ۸۴ شبکه تلویزیونی

گفتنی است؛ در این مراسم، خورشیدی مدیر عامل تلوبیون با اشاره به پخش زنده ۸۴ شبکه تلویزیونی، رکورد همزمانی تلوبیون و تلویزیون را یک میلیون و ۵۰ هزار نفر در مقدماتی جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ اعلام کرد.

به گفته وی از میزان دانلود و نصب فعال تلویزیون تعاملی تلوبیون، تا الان حدود بیشتر از ۲۰ میلیون کاربرفعال در کافه بازار به این پلتفرم دسترسی دارند و قابلیتی که امسال به آن دست یافتیم تایم شیفت ۵ تا ۱۲ ساعت بود که با استقبال مخاطبان روبرو شد.

۵۷۷ هزار محتوای حرفه‌ای هم در تلوبیون بارگذاری شده است. آرتسیفر فرهنگی هنری رادیو تلویزیون

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا