فرهنگ و ادبيات

«تَرَقٌب» در تالار قشقایی به صحنه می‌رود

آرتسیفر – «تَرَقٌب» عنوان تازه‌ترین اثر نمایشی تالار قشقایی تئاترشهر است که از روز پنجشنبه پنجم اسفندماه سال ۱۴۰۰ به نویسندگی مسعود شامی و کارگردانی مشترک مسعود شامی و میلادخرّم میزبان مخاطبان تئاتر خواهد بود.

در این اثر نمایشی که از تاریخ یاد شده در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر به صحنه می‌رود، مهناز میرزایی، سایه کبیری و مائده جلالی به عنوان بازیگر حضور دارند.

فاطمه بهشتی، سپیده پشتیبان و رضا مهرداد (گروه کارگردانی)، میلاد خرم و مسعود شامی (طراحان لباس)، مطهره جلالی (طراحی اسکیس)، رضا خضرایی (طراح نور)، علی خاتمی (آهنگساز)، میترا رضایی (مشاور رسانه ای)، سمیه میری (عکاس)، کیوان احمدی (طراح مواد تصویری) و استودیو میم (گروه طراح پوستر و بروشور) هم دیگر عوامل نمایش را تشکیل می‌دهند.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: «روایتی از سه دوره حیات آدمی، در هیبت زنانگی بر زمین …هر جهان را بنگر که چگونه یک اتم است … در بی‌نهایتم هستی که به کار و کار و کار در دَمی، آ-دَم دمید و [دآد]داد آدم‌ی، که بدان. پس تو چِ می‌دانی؟!»

تئاتر «تَرَقٌب» از روز پنجشنبه پنجم تا روز چهارشنبه بیست و پنجم اسفند ساعت ۱۹:۳۰ با مدت زمان ۵۰ دقیقه و قیمت بلیت ۵۰ هزار تومان در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر به صحنه خواهد رفت.

شایان ذکر است؛ هم اکنون نمایش «خانه سیاه است» به کارگردانی محسن اردشیر در تالار اصلی و «احتمالات» به کارگردانی علی شمس در تالار چهارسو مجموعه تئاتر شهر میزبان مخاطبان تئاتر هستند.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا