صدا و سیما

«خانه ما» در فصل‌های آینده به لحاظ فرم و محتوا تغییر می‌کند

احمد شفیعی تهیه‌کننده مستند مسابقه «خانه ما» گفت: در نظر داریم در فصل‌های بعد، تغییراتی را در فرم و محتوای برنامه «خانه ما» ایجاد کنیم؛ تغییراتی که مطابق با مسائل روز و سواد رسانه‌ای مردم باشد.

مستند مسابقه «خانه ما» در ایام نوروز روی آنتن شبکه سه سیما رفت و در قالب یک برنامه تلویزیونی گفتگو محور با حضور کارشناسان، به موضوع خانواده و چالش‌های افراد می‌پرداخت.

شفیعی می‌گوید، تلاش او تیمش این است که بتوانند در فضای مجازی هم تولید محتوا کنند. برای همین در ادامه ساخت، این مستند مسابقه به تولید یک رئالیتی شو با تغییر در محتوا و فرم رو می‌آورند.

مستند مسابقه خانه ما، با محوریت یک خانواده روحانی پیش می‌رفت. این اولین بار بود که دوربین یک برنامه تلویزیونی بدون واسطه وارد خانه یک روحانی می‌شد و یک ماه با او و خانواده وی همراه می‌شد. در «خانه ما» بی واسطه و دور از منبر و شمایلی که همیشه از روحانیون در جامعه می‌بینیم، با حضور یک خانواده روحانی و چالش‌های آن‌ها روبرو بودیم.

امین کفاش‌زاده یکی از کارگردانان «خانه ما» هم درباره این برنامه به خبرنگار ما گفت: خوشحالم یازده فصل «خانه ما» ساخته شد و با استقبال مخاطبان مواجه شده است. کرونا به شدت روند ساخت این برنامه را کند کرد و خوشحالم که چالش‌های «خانه ما» به رفتار‌های همیشگی میان مردم تبدیل شده است و مردم خود را در شرایط این مستند مسابقه می‌بینند و با آن آشنا هستند. آرتسیفر فرهنگی هنری رادیو تلویزیون

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا