آوازترانهفرهنگ و ادبياتکنسرتموسیقی

دلجویی معاون وزیر ارشاد از سیروان خسروی

معاون هنری وزیر ارشاد طی تماسی با سیروان خسروی خواننده پاپ کشورمان از وی بابت برگزار نشدن کنسرت دارای مجوز موسیقی این خواننده در اهواز دلجویی کرد.

سالاری، نقش هنرمندان در ایجاد نشاط و تزریق روحیه امید در جامعه را مهم دانست.

محمود سالاری معاون وزیر فرهنگ در این تماس با اشاره به نقش مهم هنرمندان در ایجاد نشاط و تزریق روحیه امید در جامعه،  نقش هنرمندان به ویژه در بخش موسیقی را در این زمینه مهم ارزیابی کرد.

بر همین اساس وی در ادامه با اشاره به اهمیت تمکین از مجوز های قانونی صادره از سوی این وزارتخانه برای تمامی دستگاهها و نهاد ها در کشور افزود: کلیه برنامه های فرهنگی و هنری در کشورمان با استناد به قوانین مصرح در زمینه نشر و انتشار و اجرای برنامه های هنری در کشور برگزار می شود و در این زمینه قانون بالاترین محل رجوع برای رفع ابهامات احتمالی است.

معاون هنری وزیر فرهنگ در ادامه از رایزنی های این وزارتخانه در راستاز عمل به این قوانین با نهادها و دستگاههای دیگر خبر داد و افزود: این وزارتخانه آمادگی دارد تا با جلسات مشترک در این زمینه تمامی شبهات برگزاری اجراهای هنری قانونی از سوی دیگر نهاد ها بر طرف کرده  و شرایط برای تسهیل برگزاری اجراهای دارای مجوز از سوی این وزارتخانه فراهم گردد. آرتسیفر فرهنگی هنری موسیقی و هنرهای تجسمی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا