اسلایدرسينما و تئاترسینما

سبقت انیمیشن بر فیلم‌های اجتماعی در روزهای رکود سینما

سینمای ایران این هفته در مجموع ۵ میلیارد و ۳۵ میلیون و ۷۰ هزار مخاطب داشت که این مقدار نسبت به هفته گذشته روند صعودی داشته است.انیمیشن «پسر دلفینی» به کارگردانی و نویسندگی محمد خیراندیش در هفته پنجم اکران خود هچنان در صدر جدول سینما‌ها مانده است. پسر دلفینی این هفته با فروش ۵۵ هزار قطعه بلیط به ارزش یک میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان و فروش کل ۱۱ میلیارد و ۵۹۳ میلیون تومان توانست در صدر جدول فروش باقی بماند.

فیلم کمدی «انفرادی» اثر سیدمسعود اطیابی در این هفته توانست ۲۶ هزار قطعه بلیت به ارزش ۸۸۱ میلیون تومان را به فروش برساند و در رتبه دوم جدول سینما‌ها قرار گیرد.

فیلم سینمایی «ابلق» به کارگردانی نرگس آبیار در هشتمین هفته از اکران خود با فروش ۲۲ هزار قطعه بلیت به ارزش ۷۶۷ میلیون تومان، توانست در رتبه سوم جدول فروش سینما‌ها قرار گیرد.

فیلم «دوزیست» به کارگردانی برزو نیک‌نژاد، در هفته هفتم نمایش خود با فروش ۱۹ هزار قطعه بلیت به ارزش ۶۹۷ میلیون تومان توانست رتبه چهارم جدول فروش سینما‌ها را از آن خود کند.

«تی‌تی» ساخته آیدا پناهنده با جذب ۱۱ هزار تماشاگر و فروش ۳۷۹ میلیون تومانی، در رتبه پنجم جدول فروش هفتگی قرار گرفت. آرتسیفر فرهنگی هنری سینما و تئاتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا