فرهنگ و ادبيات

سه نمایش تئاتر شهر روز‌های پایانی هفته اجرا ندارند

به گزارش آرتسیفر به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، نمایش «احتمالات» در تالار چهارسو، نمایش «پنگوئن‌های افسرده» در تالار قشقایی و نمایش «لیلیت» در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر روز‌های چهارشنبه پانزدهم و پنجشنبه شانزدهم دی ماه به احترام فرا رسیدن ایام سوگواری شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) اجرایی ندارند. این در حالی است که بر اساس برنامه ریزی‌های انجام گرفته، این سه اثر نمایشی از روز جمعه هفدهم دی ماه اجرا‌های خود را از سر خواهند گرفت.

براساس این گزارش نمایش‌های «تا اشکستان» به کارگردانی حمید حراء در تالار اصلی و «تملیخا» به کارگردانی بابک پرهام در کارگاه نمایش روز‌های پانزدهم و شانزدهم دی ماه میزبان مخاطبان تئاتر خواهند بود.

تئاتر «تا اشکستان» که به مناسبت ایام فاطمیه (س) در تالار اصلی تئاتر شهر پیش روی مخاطبان قرار گرفته، روز‌های چهارشنبه پانزدهم و پنجشنبه شانزدهم دی ماه طی دو نوبت و در ساعت‌های ۱۶ و ۱۹ روی صحنه می‌رود.

هم اکنون نمایش‌های «تا اشکستان» به کارگردانی حمید حراء در تالار اصلی، «احتمالات» به کارگردانی علی شمس در تالار چهارسو، «پنگوئن‌های افسرده» به کارگردانی محمد میرعلی اکبری در تالار قشقایی، «لیلیت» به کارگردانی محمدرضا شاه مردی در تالار سایه و «تملیخا» به کارگردانی بابک پرهام در کارگاه نمایش مجموعه تئاتر شهر روی صحنه هستند.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا