سینما

شهریار «رخ به رخ» با امیرعلی دانایی

اردشیر رستمی که با ایفای نقشِ جوانی «شهریار» در سریالی به همین نام به کارگردانی کمال تبریزی شناخته شد با حضور در برنامه «رخ به رخ» به گفتگو با امیرعلی دانایی خواهد پرداخت.

رستمی پیش از حضور در سینما و تلویزیون با طراحی‌ها و شعرهایش در آثاری مانند «اردشیر نامه»، «تلنگر»، «شهروند خط صفر» با مخاطب ارتباط برقرار کرده بود.

گفتگو در این برنامه در مسیری دنبال می‌شود که نتیجه آن نزدیک شدن به قسمت‌های کمتر دیده شده از روحیات و زندگی مهمان برنامه است.

در «رخ به رخ» که همه بخش‌های استودیویی آن به صورت یک فضای باز برای بیننده آشکار است، امیرعلی دانایی گفتگو با مهمان را از اتاق گریم شروع کرده و در میز گفتگو ادامه می‌دهد. استندآپ، آئینه و کافه رخ به رخ از دیگر بخش‌های این برنامه است که هر یک بنا بر ویژگی‌های منحصر به فردِ مهمان حال و هوایی ویژه پیدا می‌کند.

«رخ به رخ» برنامه‌ای از گروه اجتماعی فرهنگی شبکه دو به تهیه کنندگی مهدی بابایی، کارگردانی حسین فاطمیان و نگارش یاسر حقیقی‌پور است که پنجشنبه و جمعه‌ها بعد از بخش خبری حوالی ساعت ۲۳ و ۲۳:۳۰ روی آنتن شبکه دو خواهد رفت. آرتسیفر فرهنگی هنری رادیو تلویزیون

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا