سینما

فرزاد حسنی مجری سال تحویل رادیو/ تلاش رادیو جوانی‌ها برای ارتباط بی تکلف با مخاطبان

آرتسیفر -علیرضا مقصودی مدیر رادیو جوان در آستانه تولد ۲۵ سالگی این شبکه گفت: تلاش ما این است که بدون تکلف با مخاطب حرف بزنیم و بین خبرگی و نخبگی و فضای عمومی مردم ارتباط برقرار کنیم.

رادیو جوان، مخاطبانی از ۱۵ تا ۴۰ سالگی را در بر می‌گیرد. این شبکه به مولفه‌هایی مثل هویت بخشی، امیدبخشی و توجه به نیروی انسانی جوان توجه می‌کند.

به گفته مدیر این شبکه، رادیو جوان برای اعیاد پیش روی مذهبی و نوروز برنامه دارد. در ایام نوروز، در این شبکه گروه جامعه «تازه شو» را در ایام نوروز دارد، «رادیوم» نیز در این ایام برنامه دارد. «با تو حالم خوبه» نیز هر روز ساعت ۲۰ تا ۲۱ به صورت زنده و از حرم امام رضا (ع) روی آنتن می‌رود.

رادیو جوان برای نیمه شعبان هم یک کارناوال شادی در شهر‌های مختلف خواهد داشت که اگر بشود، غیر استودیی است. فرزاد حسنی اجرای برنامه چهار ساعته تحویل سال رادیو جوان را بر عهده دارد.

«پرچمدار»، «همسایه ستاره»، «جوانی که شما باشید» و «با تو حالم خوبه» که در حرم امام رضا (ع) تولید می‌شود، از جمله تازه‌ترین برنامه‌های رادیو جوان است.

«جمعمون جمعه» هم از جمله برنامه‌های مرتبط با فرزندآوری است. برنامه‌ای که سعی دارد به تبیین فرزندآوری بپردازد. تبیین، نگاه دستوری و فرمایشی نیست بلکه پرداختن به یک موضوع همراه با حل شایبه‌ها است.

انتهای پیام/

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا