سینماصدا و سیما

فیلمبرداری «زیرخاکی۳» در روز‌های پایانی/ احتمال پخش از ۲۹ اسفند تا ۱۴ فروردین

جمشیدی بازیگر سریال تلویزیونی “زیرخاکی” درباره روند ساخت فصل سوم این مجموعه گفت: در روز‌های آخر فیلمبرداری فصل سوم سریال «زیرخاکی» هستیم.

«زیرخاکی» سریالی با بازی پژمان جمشیدی و ژاله صامتی و به کارگردانی جلیل سامان است. سریالی که فصل اولش در نوروز و فصل دومش در ماه رمضان سال‌های گذشته پخش شد و مورد اقبال مخاطبان قرار گرفت.

به گفته جمشیدی که با برنامه سریالیست گفتگو میکرد، فصل جدید زیرخاکی ۱۴ قسمتی است و احتمالا از ۲۹ اسفند پخش سریال شروع می‌شود و تا ۱۴ فروردین ادامه دارد.

فصل اول زیرخاکی کمی خانوادگی‌تر بود و بیشتر سه کاراکتر فریبرز، پری و کاوه را می‌دیدیم. فصل دوم کمی اتفاقات جنگی اضافه شد. در فصل سوم هم اسارت فریبرز با بازی جمشیدی را می‌بینیم.

گفتنی است؛ برنامه «سریالیست» در سال جاری هر هفته پنجشنبه شب‌ها روی آنتن رفت و در نظرسنجی آخرین قسمت خود توانست ۸۹ درصد رضایت مخاطبان را داشته باشد.

این برنامه در سال ۱۴۰۰ طی ۵۷ قسمت روی آنتن رفته که ۱۹ قسمت در نوروز ۱۴۰۰، ۱۱ قسمت در محرم و ۲۷ قسمت به صورت هفتگی پخش شده است.

در این قسمت‌ها ۱۸۰ کارگردان، نویسنده و بازیگر به برنامه آمده اند که مسن‌ترین آن‌ها زنده یاد سیامک اطلسی با ۸۵ سال سن بوده و مهبد بیور با ۷ سال هم کم سن‌ترین مهمان بوده است. کاوه خداشناس نیز بازیگری است که با سه بار حضور در برنامه در این زمینه رکورد زده است. آرتسیفر فرهنگی هنری رادیو تلویزیون

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا