فرهنگ و ادبيات

مسابقات بین‌المللی قرآن کریم به صورت مجازی برگزار می‌شود

آرتسیفر – رئیس ستاد برگزاری سی و هشتمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم، درباره محل برگزاری این دور از مسابقات گفت: این دوره از مسابقات بین‌المللی قرآن کریم از نهم تا چهاردهم اسفندماه به‌صورت مجازی در سالن حوزه هنری انقلاب اسلامی تهران برگزار خواهد شد. همچنین داوران از کشورهای مختلف در تهران حضور پیدا خواهند کرد.

به گفته حمید مجیدی مهر، داوران در بخش خواهران روز سیزدهم اسفندماه به قضاوت شرکت کنندگان می‌پردازند.

در بخش برادران نیز کار ضبط آثار با مشارکت نمایندگی‌های سیاسی جمهوری اسلامی ایران، سفارتخانه‌ها، رایزنی‌های فرهنگی، جامعه‌المصطفی و موسسات قرآنی و اسلامی بزرگ در کشور‌های مختلف دنیا انجام شده است که پس از دریافت فایل‌ها و تدوین، داوران در روز‌های دهم تا سیزدهم اسفندماه به قضاوت خواهند پرداخت.

قرار است از دوره بعدی مسابقات قرآن کریم، فراخوان ایده‌ها در بخش‌های مختلف از جمله طراحی پوستر، طراحی تیزر، طراحی دکور و … نیز داشته باشد و به بهترین ایده‌ها جوایزی اهدا گردد.

رئیس ستاد برگزاری سی و هشتمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم همچنین گفت: تلاش می کنیم تا ۱۰ شبکه خارجی به‌صورت زنده سی و هشتمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم را پوشش دهند؛ لذا امسال از مجری عربی استفاده خواهیم کرد. هر محتوایی که در حوزه‌هایی مثل تیزر، پوستر و … تولید شود، حتماً سه زبانه خواهد بود.

انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا