فرهنگ و ادبيات

مسعود دیانی جایگزین غلامرضا طریقی در خانه کتاب و ادبیات شد

علی رمضانی مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات ایران طی حکمی حجت الاسلام مسعود دیانی را به عنوان معاون شعر و ادبیات داستانی خانه کتاب و ادبیات ایران منصوب کرد.

در حکم انتصاب مسعود دیانی آمده است: «با استعانت از خداوند متعال؛ نظر به مراتب شایستگی‌ها، تعهد انقلابی، سوابق ادبی و مدیریتی جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان «معاون شعر و ادبیات داستانی خانه کتاب و ادبیات ایران» منصوب می‌شوید.

از آنجا که با عنایت خاص وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی به حوزه شعر و ادبیات داستانی و تصویب اعضای محترم هیات امنای مؤسسه خانه کتاب و ادبیات ایران، از این پس سطح تشکیلاتی آن واحد سازمانی از دفتر به معاونت ارتقاء می‌یابد، شایسته است تدابیر لازم را برای سیاست‌گذاری و راهبردپردازی، همچنین ارتقاء کیفی و کمی فعالیت‌ها، با نظرداشت اولویت اصلیِ حمایت و تقویت جریان‌های فعال و متعهد به ارزش‌های انقلاب اسلامی اتخاذ نمایید.»

مسعود دیانی دانش‌آموخته حوزه علمیه قم و دانشجوی دکتری دین پژوهی است. در کارنامه او فعالیت‌هایی همچون سردبیری برنامه ادبی «شب روایت» و برنامه «شب‌های هنر»، سردبیری برنامه «سوره»، سردبیری مجله ادبی «الف‌یا» و عضویت در تحریریه ویکی‌شیعه دیده می‌شود.

پیش از این غلامرضا طریقی سرپرست دفتر گسترش شعر و ادبیات داستانی خانه کتاب و ادبیات ایران بود که طی حکمی به عنوان مشاور مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات ایران در امور فعالیت‌های فرهنگی منصوب شد. آرتسیفر فرهنگی هنری ادبیات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا