تئاترسينما و تئاترسینماصدا و سیمانمايش خانگی

می‌خواهیم فاطمه معتمدآریا به سینما برگردد

روح‌الله سهرابی، مدیرکل نظارت بر عرضه و نمایش فیلم سازمان سینمایی در گفت‌وگو با فریدون جیرانی و در پاسخ به این پرسش که چرا مشکل بازیگران خوب سینمای‌مان مثل ترانه علیدوستی، هنگامه قاضیانی و فاطمه معتمدآریا را حل نمی‌کنید گفت: بحث حجاب در سینما شاید بحث مبنایی و حتی فراسازمانی است و تصمیمی است که اتفاقا باید در مراجع دیگر، در محافل بالادستی گرفته شود.

به گزارش آرتیسفر به نقل از اعتماد آنلاین،سهرابی در این گفت و گو ادامه داد:با بعضی از این دوستان ارتباط گرفتیم و صحبت و تلاش کردیم که به این فضا برگردند. ما در این‌خصوص مثلا جلسات کمی با خانم معتمدآریا نداشتم و اتفاقا رویکردم این بوده که خانم معتمدآریا به این فضا برگردد منتها این برگشت مقدمات و شرایطی دارد.

بحث حجاب در کشور ما شاید فراتر از بحث قوانین و مقررات آیین‌نامه‌ای یک وزارتخانه است. این در صلاحیت من نیست و ممکن است هر چیزی بگویم، اشتباه باشد اما می‌توانم این را به شما بگویم که حتی برای چیزی که خیلی در اختیار ما نبوده، تلاش کرده‌ایم؛ دوستان هستند و می‌توانند شهادت بدهند.

او ادامه داد: حتی یادم هست در ختم یکی از سینماگرها تماسی داشتیم یا در جلسه‌ای به یکی از دوستان گفتم این مراسم خیلی بهانه خوبی است برای بازگشت شما در همان موازین قبلی که به ‌نوعی التزام شما به قوانین و مقررات را نشان دهد. بعضی‌های‌شان را موفق شدیم و بعضی‌های‌شان شاید هنوز مواضع و ملاحظاتی دارند. به نظرم شاید زمان حلال این مشکل باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا