تئاترسينما و تئاتر

نمایش‌های روی صحنه تاکنون چقدر فروخته‌اند؟

نمایش «دکتر نون زنش را بیشتر از مصدق دوست دارد» به کارگردانی هادی مرزبان که از ۷ فروردین تا ۲۳ اردیبهشت ماه میزبان علاقه‌مندان در تالار اصلی تئاتر شهر با ظرفیت ۵۷۹ تماشاگر و قیمت بلیت ۱۰۰ هزار تومان بود، در مجموع ۳۶ اجرا با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان، میزبان ۸ هزار و ۴۹۹ تماشاگر و فروشی معادل ۶۱۰ میلیون و ۱۱۰ هزار تومان بود.

نمایش «هملت پشتکوهی» به کارگردانی ابراهیم پشتکوهی که از ۱۴ فروردین تا ۲۳ اردیبهشت ماه در تالار چهارسو با ظرفیت ۱۰۱ تماشاگر و قیمت بلیت ۷۰ هزار تومان روی صحنه رفت با مجموع ۳۱ اجرا، ۲ هزار و ۲۳۰ تماشاگر (با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان) به فروشی معادل ۱۰۷ میلیون و ۶۱۸ هزار تومان دست پیدا کرد.

نمایش «فریاد خاموش» به کارگردانی محمد هادی عطایی نیز که از ۲۳ فروردین تا ۲۳ اردیبهشت در تالار سایه تئاتر شهر با ظرفیت ۷۲ نفر و قیمت بلیت ۴۰ هزار تومان روی صحنه رفت، با مجموع ۲۶ اجرا و یک هزار و ۵۰۸ تماشاگر (با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان) ۳۹ میلیون و ۶۸ هزار تومان فروش کرد.

نمایش «خماری» به کارگردانی امین بهروزی که از روز ۱۴ فروردین ماه در تالار قشقایی تئاتر شهر با ظرفیت ۹۶ تماشاگر و قیمت بلیت ۵۰ هزار تومان روی صحنه است، تاکنون با مجموع ۳۱ اجرا و یک هزار و ۹۲۶ تماشاگر (با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان) به فروشی معادل ۷۷ میلیون و ۴۰ هزار تومان دست پیدا کرده است.

نمایش «تجربه‌های اخیر» به کارگردانی حسین کشفی اصل که از روز یازدهم اردیبهشت ماه اجرای خود را در کارگاه نمایش با ظرفیت ۲۶ نفر و قیمت بلیت ۵۰ هزار تومان روی صحنه رفته تاکنون با ۱۴ اجرا و ۳۳۸ تماشاگر (با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان) به فروشی معادل ۱۳ میلیون و ۲۷۵ هزار تومان دست یافته است.

براساس این گزارش نمایش «نازگل» به کارگردانی میثم یوسفی که از روز پانزدهم اردیبهشت ماه در تماشاخانه سنگلج با ظرفیت ۲۳۶ تماشاگر روی صحنه رفته تا کنون با مجموع ۸ اجرا و تعداد ۶۱۸ تماشاگر (با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان) و قیمت بلیت ۴۰ و ۵۰ هزار تومان به فروشی معادل ۱۲ میلیون و ۵۳۱ هزار تومان رسیده است.

نمایش «نینا و جادوی ماه ها» به کارگردانی علیرضا دهقانی که از ۷ فروردین تا ۱۹ اردیبهشت ماه با قیمت بلیت ۳۰ هزار تومان در تالار هنر روی صحنه رفت با مجموع ۳۲ اجرا پذیرای ۴ هزار و ۶۰۹ تماشاگر بوده که با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان به فروشی معادل ۹۲ میلیون و ۷۷۴ هزار و ۸۰۵ تومان دست پیدا کرد. آرتسیفر فرهنگی هنری سینما و تئاتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا