تجسمیطراحیعکاسیکاریکاتورگرافیکمجسمه سازینقاشی

گالری ایده میزبان دهمین نمایشگاه فروش سالانه شد

دهمین نمایشگاه سالانه فروش گالری «ایده» ویژه بزرگان هنر ایران از 18 تا 28 اسفندماه در گالری ایده برپاست.

به گزارش آرتیسفر، آرش سلطانعلی مدیریت گالری ایده گفت: گالری ایده با هدف حمایت از هنرمندان و رونق اقتصادی و معرفی هنرمندان به بازارهای ثانویه اقدام به برپایی نمایشگاه های فروش سالانه می کند و در سال جاری این دومین نمایشگاه فروش سالانه است که برپا می کنیم. نمایشگاه فروش سالانه پیشینی که برگزار کردیم به فروش آثار هنرمندان جوان اختصاص داشت و این نمایشگاه نیز به فروش آثار هنرمندان شناخته شده اختصاص دارد.

او افزود: در این نمایشگاه ۴۵ نقاشی در ابعاد و با تکنیک های مختلف به نمایش درآمده است و این آثار از ۱۰ میلیون تا ۹۰۰ میلیون تومان قیمت گذاری شده اند و بنا به مسولیت اجتماعی گالری ایده، بخشی از عواید این نمایشگاه را به مقوله آموزش در مناطق محروم سیستان و بلوچستان اختصاص داده است.

در این نمایشگاه که از ۱۸ اسفندماه آغاز شده، آثاری از هنرمندان: عباس کاتوزیان، محمود اولیا، منوچهر نیازی، محمد فاسونکی، نیکزاد نجومی، رضا بانگیز، جلال متولی، هادی ضیاءالدینی، مهدی ضیاءالدینی، نیلوفر قادری نژاد، رضا هدایت، رضا حسینی، بهزاد شیشه گران، حبیب توحیدی، شهلا آرمین، جمشید حقیقت شناس، محسن یونسی، حامد صدرالرحامی، عبدی اسبقی، طاهره صمدی طاری، هادی جمالی و اکرم افضلی به نمایش درآمده است.

همزمان با برپایی این نمایشگاه، این رویداد به صورت آنلاین بر روی سایت گالری ایده نیز در حال برگزاری است.

علاقه مندان جهت بازدید از آثار این هنرمندان می توانند تا ۲۸ اسفندماه به گالری ایده واقع در خیابان کریمخان زند، خیابان سنایی، خیابان هجدهم، شماره ۲۶ مراجعه کنند

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا