تجسمیطراحیعکاسیکاریکاتورگرافیکمجسمه سازینقاشی

گالری «زرنا» نمایشگاه فروش نوروزی برگزار می‌کند

گالری «زرنا» به رسم هر سال، نمایشگاه سه‌روزه نوروزی به منظور حمایت از آثار هنرمندان خاموش برگزار می‌کند.

به گزارش آرتیسفر، نمایشگاه سالانه فروش نوروزی آثار هنری، از روز چهارشنبه ۱۶ اسفندماه تا جمعه ۱۸ اسفندماه در گالری زرنا برپا می‌شود. این نمایشگاه به منظور حمایت از هنرمندان خاموش،که معمولاً رسانه و فضایی برای معرفی خود و آثارشان در اختیار ندارند، برگزار می‌شود.

زهرا رسول‌زاده (مدیر گالری زرنا و برگزارکننده نمایشگاه) در این‌باره گفت:«این نمایشگاه نوروزی برای حمایت از هنرمندانی است که در مقابل بزرگان تکراری هنر این سرزمین دیده نمی‌شوند. آثار ارائه‌شده در این نمایشگاه با قیمت‌های متوسط به منظور خرید آثار هنری به مثابه عیدی عرضه خواهند شد تا این حرکت کوچک حمایتی از اقتصاد هنر در وادی گرانی‌ها باشد».

رسول‌زاده افزود:«هنرمندان این نمایشگاه، بیش‌تر آثار کاربردی عرضه می‌کنند تا علاقه‌مندان با هزینه کم‌تر آثار خلاقانه و زیبا بخرند.گالری زرنا هر ساله در کنار هنرمندان است و به هنرمندان در پایان نمایشگاه،گواهی معتبر شرکت در نمایشگاه داده می‌شود. تعداد شرکت‌کنندگان نمایشگاه محدود است و امسال سعی شده هنرمندان جدیدی با آثار خلاقانه و موضوع هنر کاربردی به نمایشگاه راه پیدا کنند».

هنرمندان حاضر در این نمایشگاه نوروزی عبارتند از:

فاطمه صالح، مریم علی‌پور، مونا علیرضایی، نرگس قاسمی، فرزانه قائدی، فرزانه گروسی، سپیده مترنم، مریم مشایخی، آرزو محمدی تله‌جردی، بهشته نوری یگانه، مریم نهری، فاطمه وفایی، زهرا گلستانی، فاطمه عبدی، مریم ابوحمزه، صدف استاد غفاری، جینا اسمعیل، پرگل باباپور، آمنه پرویزی، فاطمه خالصی، سهیلا خباز آذر،کمال خرمشاهی، الهام رحیمی‌مهر، تینی شاوردیانس، ارشاد شریفی، فرزانه شفیع، امین ذاکری.

گالری «زرنا» از روز چهارشنبه ۱۶ اسفندماه تا جمعه ۱۸ اسفندماه هر روز ساعت ۱۶ تا ۲۱ در نشانی خیابان انقلاب، بین خیابان وصال شیرازی و خیابان دانشگاه،کوی اسکو، شماره ۱۰، طبقه دوم، میزبان علاقه‌مندان به آثار هنری است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا