تجسمینقاشی

گستره طبیعت از نگاه ۲۲ هنرمند نقاش در گالری پردیس ملت

نمایشگاه نقاشی «گستره طبیعت» از نگاه ۲۲ هنرمند نقاش در گالری پردیس ملت از روز جمعه ۲۸ آبان برگزار می‌شود.

به گزارش آرتسیفر و به نقل از هنرآنلاین، در تاریخ سرزمین ما بار‌ها حضور باشکوه عناصر طبیعت، در آثار درخشان هنری و فرهنگی ثبت و به یادگار مانده است. عناصر طبیعت همواره در نظر نقاشان ایرانی جایگاه ویژه‌ای داشته است و هم به شکل بصری و هم تمثیلی ابعاد مختلفی از تفکر ایرانی را نشان داده است، تا جایی که هنرمندان امروز هم از تلفیق عناصر بصری و طبیعت رویکرد‌های تازه‌ای را شکل می‌دهند.

در این نمایشگاه ۳۰ اثر از ۲۲ هنرمند به نام همچون فرح ابوالقاسم، طاهره افضلی، ژاله اکبری، سعید امدادیان، میلاد جهانگیری، حسین خوش رفتار، علی رستگار، می‌ثم رسولی نژاد، فرشته ستایش، جلال شباهنگی، الهام فاطمی، زهرا قیاسی، بهنام کامرانی، نجمه کزازی، ابراهیم گنجیان، فرهاد مفوض، مهتا معینی، کتایون مقدم، نازیلا مقدم، منوچهر نیازی، احمد وکیلی و آرمان یعقوب پور به نمایش گذاشته می‌شود.

علاقمندان می‌توانند برای بازدید از نمایشگاه «گستره طبیعت» روز جمعه ۲۸ آبان ماه از ساعت ۱۸ الی ۲۱ و از ۲۹ آبان تا ۱۹ آذرماه هر روز از ساعت ۱۱ الی ۱۹ به گالری پردیس ملت واقع در خیابان ولیعصر (عج)، ابتدای بزرگراه آیت اله هاشمی رفسنجانی (نیایش)، پردیس سینمایی ملت، طبقه منفی ۲ مراجعه کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا